20. listopada 2022.

Godina 26

Godina 26 |  Broj 1/2  |  2022 Poštovani čitatelji, pred Vama je novi broj, godina 26 broj 1-2(2022) časopisa Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje […]
20. listopada 2022.

Impresum 2022.

IZDAJE Društvo knjižničara Slavonije, Baranje i SrijemaEuropska avenija 2431000 OsijekISSN 1848-5308 ZA IZDAVAČA Tihonija Zovko / Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu UREDNIŠTVO Tihomir Dunđerović / Osnovna […]
19. listopada 2022.

437 Stipić

DUBRAVKA ORAIĆ TOLIĆ – BIOBIBLIOGRAFIJA Ivan StipićSveučilišna knjižnica Sveučilišta u Slavonskom Broduistipic@unisb.hr UDK / UDC 821.163.42.09Oraić Tolić, D.(01) Broj bibliografske jedinice u predmetnom kazalu i kazalu […]
19. listopada 2022.

436 Hercog

WOLF, MARYANNE. ČITATELJU, VRATI SE KUĆI: ČITATELJSKI MOZAK U DIGITALNOM SVIJETU. ZAGREB: NAKLADA LJEVAK, 2019. Tanja HercogSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u OsijekuGradska i sveučilišna knjižnica Osijekthercog@gskos.hr […]
19. listopada 2022.

435 Sudarević

JOVIĆ, MARIJA. KNJIŽNICE KAO NOVI OBLIK PRUŽANJA USLUGA U HOTELIMA. ZAGREB: V.B.Z., 2020. Andrea SudarevićSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u OsijekuGradska i sveučilišna knjižnica Osijekandreas@gskos.hr Broj bibliografske […]
19. listopada 2022.

434 Lišić

KOVAČ, MIHA. ČITAM, DA PROČITAM : DESET RAZLOGA ZA ČITANJE KNJIGA U DIGITALNO DOBA. ZAGREB : NAKLADA LJEVAK., 2021. Dubravka LišićOŠ Svete Ane u Osijekudubravka.lisic@gmail.com Broj […]
19. listopada 2022.

433 Lugić, Marojević

LITERARNI NATJEČAJ „MALE VINKOVAČKE JESENI“ Vedrana LugićGradska knjižnica i čitaonica Vinkovcivedrana@gkvk.hr Tihomir MarojevićGradska knjižnica i čitaonica Vinkovcitmarojevic@gkvk.hr Broj bibliografske jedinice u predmetnom kazalu i kazalu autora: […]
19. listopada 2022.

432 Kiš

IZLOŽBA “AUTORSKI KOMENTAR” POVODOM TJEDNA ZNANOSTI FILOZOFSKOG FAKULTETA OSIJEK Kristina KišSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u OsijekuKnjižnica Filozofskog fakulteta Osijekkmitric@ffos.hr Broj bibliografske jedinice u predmetnom kazalu i […]
19. listopada 2022.

431 Drenjačević, Sili

SURADNJOM I PARTNERSTVOM ŠKOLSKE KNJIŽNICE I UČITELJA DO USPJEŠNIJIH REZULTATA U UČENJU I OSTVARIVANJU NASTAVNOG PROCESA Anita DrenjančevićOŠ Josipovac, Josipovacanita.drenjancevic@skole.hr Andrijana SiliOŠ Josipovac, Josipovacandrijana.sili@skole.hr Broj bibliografske […]